MyKozlove.cz Společně za náš tým
logo sc kolin

Učíme děti bruslit

Pro děti v mateřských školkách v Kolíně a v blízkých obcích zajišťujeme hodiny bruslení. O hodiny bruslení je velký zájem a máme velice kladnou odezvu od dětí a jejich rodičů i od učitelek a vedení mateřských školek.

Pro školky zajišťujeme kompletní servis – zajištění ledové plochy, kvalifikované trenéry, zapůjčení potřebné výstroje i dopravu dětí ze školky na zimní stadion. Pro řadu dětí jsou tyto hodiny jejich první zkušeností s bruslením.

S projektem jsme začali v sezóně 2017/2018, kdy se hodin bruslení zúčastnilo cca 500 dětí z 10 různých školek. V následujících dvou sezónách se do projektu zapojilo ještě více mateřských školek a tedy i dětí. Bohužel v sezóně 2020/2021 byl projekt přerušen protiepidemickými opatřeními. Předpokládáme, že hodiny bruslení budou opět pokračovat od září 2021.

V rámci projektu „Učíme děti bruslit“ nabízíme propagaci cílenou na předškolní děti a jejich rodiče. Jedná se o distribuci reklamních předmětů, možnost uvedení vašeho loga na letácích a plakátech distribuovaných do školek nebo uvedení loga na helmy. Možnosti propagace s vámi rádi probereme.


Mám zájem
Zpět
Facebook Instagram
Fandi kolínskému hokeji