MyKozlove.cz Společně za náš tým
logo sc kolin

Prodej permanentek 2022/2023

Spustili jsme prodej permanentek pro sezónu 2020/2023. Můžete si vybrat permanentku pouze na základní část, ve které letos proběhne 26 domácích utkání, nebo její plnou verzi, v rámci které budete mít přístup i na všechna utkání play off. Novinkou je možnost zakoupit si permanentku i přímo na konkrétní místo. Na stadionu jsme na severní i na západní tribuně, která je ve spodní části nově osazena sedadly, vybrali tři části s nejatraktivnějšími místy. V těchto sektorech si nyní můžete zakoupit permanentku na konkrétní sedadlo. Počet míst s možností rezervace je ale omezen, proto s nákupem neváhejte a zajistěte si včas svoje stálé místo na všech zápasech.

Ceny permanentek pro utkání A týmu v sezóně 2022/2023, Chance liga:


Permanentky si můžete zakoupit online nebo na sekretariátu klubu. Na sekretariátu je možná pouze platba v hotovosti. Po zakoupení obdržíte voucher, který si můžete vyměnit za plastovou kartičku permanentky v průběhu přípravných utkání A týmu (první zápas 16.8.) nebo v druhé polovině srpna a v průběhu září na sekretariátu klubu.

A jako bonus máme pro prvních 100, kteří si permanentku zakoupí, připravený speciální balíček z našeho fanshopu. Balíček si vyzvednete při výměně voucheru za plastovou permanentku.


Ceny jednotlivého vstupného na utkání A-týmu:


Pro nákup permanentek zakupovaných na firmy prosím zasílejte objednávky, včetně fakturačních údajů na adresu sekretar@sckolin.cz.

Těšíme se na vás v nové sezóně

Koupit
Zpět
Facebook Instagram
Fandi kolínskému hokeji