MyKozlove.cz Společně za náš tým
logo sc kolin

Prodej permanentek 2021/2022

Ve čtvrtek 5. srpna bude zahájen prodej permanentních vstupenek na Chance liga sezonu 2021/2022. Připravili jsme pro vás tři kategorie permiček, včetně jedné novinky.

Vybrat si můžete buď permanentku pouze na základní část, která letos čítá 24 utkání, nebo její rozšířenou verzi i o všechna utkání nadstavby. Novinkou je permice, která vás bude opravňovat ke vstupu na kompletní základní část A-týmu v Chance lize a B-týmu v Krajské lize mužů, kde se bude letos objevovat mnoho bývalých hráčů A-týmu včetně Jirky Kadlece, Pepika Malého, Honzy Stehlíka a dalších.


Ceny permanentek

a) základní část, 24 utkání = 2 400,- Kč
b) základní část + nadstavba = 2 900,- Kč
c) základní část A+B, 24 utkání A + 11 utkání B = 3 000,- Kč

Ceny jednotlivého vstupného na utkání A-týmu

Dospělí a děti nad 130cm:            120 ,- Kč
Děti do 130 cm, ZTP a ZTP-P:      zdarma (při online prodeji 1,- Kč)
Důchodci:                                           100,- Kč

Ceny jednotlivého vstupného na utkání B-týmu

Dospělí a děti nad 130cm:            60 ,- Kč
Děti do 130 cm, ZTP a ZTP-P:      zdarma (při online prodeji 1,- Kč)
Důchodci:                                           40,- Kč


Vyberte si tu svoji permanentku a zakupte ji buď online skrz tlačítko koupit, nebo osobně na zimním stadionu. Upozorňujeme, že v obou případech je nutné vyzvednout novou elektronickou plastovou kartu na ZS (nelze platit kartou).

Karty z předešlých sezon, na které se vybíraly zálohy, již není možné kvůli novému systému čteček prodlužovat. Zaplacené zálohy Vám budou při vrácení karty vráceny.

Nové permanentky je možné vyzvedávat v sekretariátu ZS Kolín na každém domácím přátelském utkání, jindy dle vypsaných hodin nebo po domluvě na tel. 724 361 930. Vypsané hodiny jsou vždy uvedeny u otvíracích hodin fanshopu na webu SC Kolín.

Pro nákup permanentek zakupovaných na firmy prosím zasílejte objednávky, včetně fakturačních údajů na adresu sekretar@sckolin.cz.

Koupit
Zpět
Facebook Instagram
Fandi kolínskému hokeji