MyKozlove.cz Společně za náš tým
logo sc kolin

Inzerce na akcích mládeže

Mikulášská na ledě

Každoročně pořádáme mikulášskou na ledě. V posledních letech je tato akce určená nejen malým hokejistům ale i dětem z veřejnosti a jejím rodičům. Mikulášská probíhá formou příběhu, který se odehrává přímo na ledě a jehož jsou děti přímými účastníky. Akce získává čím dál větší oblibu i široké veřejnosti. Akce je primárně určená pro děti do cca druhé školní třídy, ale často se zapojují i starší sourozenci. Akci v posledním roce navštívilo více než 300 dětí a jejich rodičů.

V rámci mikulášské nabízíme možnost distribuce vhodných reklamních předmětů, uvedení loga na letácích a plakátech i umístění propagačního stánku na akci.

Memoriály – turnaje mládeže

Každý rok pořádáme čtyři hlavní turnaje pro mládež. Tyto memoriály mají v klubu dlouhou historii. Obvykle se každého z memoriálů účastní okolo 100 dětí, které na víc doprovází jejich rodiny. Pravidelně probíhají:

Budeme rádi za věnování cen na tyto turnaje. Zároveň nabízíme možnost vaší propagace v průběhu turnajů, uvedení vašeho loga v souvislosti s turnajem na webových stránkách klubu a sociálních sítích.

Mám zájem
Zpět
Facebook Instagram
Fandi kolínskému hokeji